Drugi tydzień praktyk minął szybko. Już tradycyjne popołudnia spędzamy na spacerze, trzeba przyznać KTOŚ ma chodzone…, ale wracając do tematu pracy… Gdzie pracujemy? Różnie – jedni w centrum logistycznym firmy Martin Martin. Jest to sieć sklepów z szeroką gamą słynnych oliwek, można tu znaleźć słodycze, przekąski, orzechy, konfitury.
Jest to koncepcja sklepu, gdzie można kupić od codziennych gazet i innych przetworów spożywczych po różne rodzaje pieczywa i wypieków świeżych. Mamy możliwość poznania funkcjonowania takiej firmy od środka i to jest bardzo dobre doświadczenie.
Paulina i Marek pracowali w Ama Zeppelin. To centrum logistyczne związane z branżą rolniczą, natomiast Łukasz i Kamil są wychwalani przez pracodawców w serwisie Volvo. Tutaj również praca jest na wielu stanowiskach, a koledzy wykonywali jak do tej pory kilka interesujących zadań.



