Aklimatyzacja w Saragossie

Projekt:

Saragossa, mar, 06, 2017

Wyruszyliśmy 5 marca 2017 do Hiszpanii. Aklimatyzowała – hotel ok., pogoda, niby ciepło, ale strasznie wietrznie. Lotnisko – autobus i już wieczorem byliśmy w Saragossie. Na pierwszy rzut oka miasto ładne i przyjazne. Zaczęliśmy od krótkiego zwiedzenia okolic i rozpoznania terenu, bo praktyki już od poniedziałku.
Poniedziałek był początkiem praktyk. Dzisiaj pierwszy raz byliśmy na praktyce, a właściwie zapoznawaliśmy się z miejscami praktyk.

Zabacz również inne wpisy z projektu

Barcelono witaj, Hiszpanio żegnaj…

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Jeden dzień z życia opiekuna grupy

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Aljaferia – widoki niesamowite

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Praktyki – nic dodać, nic ująć…

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Nasz sposób na Saragossę

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Moje subiektywne spojrzenie na praktykę

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Jak to jest z tymi praktykami…

Projekt: Europa dla LZN II

zobacz więcej
Niesamowita Florencja

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Reggio nas zaskoczyło

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej
Europa dla LZN

Projekt: Europa dla LZNzrealizowane projekty

zobacz więcej
Dwa kraje – dwie praktyki

Projekt: Europa dla LZN

zobacz więcej