Saragossa, mar, 06, 2017
Wyruszyliśmy 5 marca 2017 do Hiszpanii. Aklimatyzowała – hotel ok., pogoda, niby ciepło, ale strasznie wietrznie. Lotnisko – autobus i już wieczorem byliśmy w Saragossie. Na pierwszy rzut oka miasto ładne i przyjazne. Zaczęliśmy od krótkiego zwiedzenia okolic i rozpoznania terenu, bo praktyki już od poniedziałku.
Poniedziałek był początkiem praktyk. Dzisiaj pierwszy raz byliśmy na praktyce, a właściwie zapoznawaliśmy się z miejscami praktyk.