Ekipa z Bolonii

Projekt:

Miałam pisać codziennie, ale nie wyszło. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? Po prostu wiele się działo. Hotel super! Blisko do centrum. Pokój ładny, zadbany . Jedyna bolączka, to brak Internetu.. Nie ma na co narzekać. Ludzie są naprawdę świetni. I nie sądziłam, że aż tak się zintegrujemy. Jesteśmy małą bolońską rodziną.
Praca? Jest ok. Szef miły, ale mało z nim rozmawiamy, z powodu jego znajomości angielskiego. Za to jest Ande. Młody chłopak, który opiekuje się nami, wyznacza nam zadania i oczywiście mówi świetnie po angielsku. Dojazdy mogłyby być lepsze. Trochę tłoczno i spore odległości. Bolonia jest zachwycająca i to wynagradza wszelkie straty.
Ogólnie trochę tęsknię za wszystkimi, na szczęście czas szybko leci. Zanim się obejrzę, będę się ze wszystkim żegnać.
A teraz szykuję się do pracy. 

Julka

Zabacz również inne wpisy z projektu

Jak pracuje się w Hiszpanii…

Projekt: Europa dla LZN II

Wycieczka do Huesca.

Projekt: Europa dla LZN II

Z pamiętnika bolońskiego opiekuna…

Projekt: Europa dla LZN II

Daniel o praktyce

Projekt: Europa dla LZN II

Masze spotkanie z Maltą

Projekt: Europa dla LZN II

Tytułem wstępu

Projekt: Europa dla LZN II

Jak to jest z tymi praktykami…

Projekt: Europa dla LZN II

Europa dla LZN II

Projekt: Europa dla LZN IIzrealizowane projekty

Europejskie praktyki zawodowe dla LZN II

Projekt: Europa dla LZN IIzrealizowane projekty