1) Jak spędzamy czas wolny?

Nasz czas wolny spędzamy na różnorakich działaniach, od podstawowych czynności jak np. ugotowanie obiadu czy posprzątanie w apartamencie, po te ciekawsze jak np. zwiedzanie miasta czy też korzystanie z hotelowych atrakcji jak np. stołu do bilardowego, oczywiście są też dni,  gdzie siedzimy po prostu w naszymu apartamenice w hotelu i oglądamy filmy lub gramy w gry planszowe lub komputerowe.

 2) Wycieczki

Dzięki naszym opiekunom i pracownikom z biura Sun Dreams Global wychodzimy na rozmaite ciekawe wycieczki, np. wycieczka na Wyspę Lobos, gdzie wspięliśmy się na szczyt wulkanu, a następnie kąpaliśmy się w Oceanie, aby chwilę ochłonąć od gorących temperatur, jakie panują na Wyspach Kanaryjskich. Na koniec wycieczki po wyspie mieliśmy okazję zjeść też regionalną potrawę Paellę.

3) Kuchnia lokalna

Kuchnia lokalna jest bardzo dobra, np. dania ryżowe z owocami morza jak Paella, o której już wspomnieliśmy czy też churrosy, słodkie ciasto podawane najczęściej z czekoladą na śniadanie.

4) Kompetencje miękkie

Nasze kompetencje miękkie znacznie się polepszyły dzięki temu, że musimy komunikować się z innymi po angielsku lub hiszpańsku, dzięki czemu codziennie poznajemy co najmniej 1 nowe słowo, choćby w trakcie dojazdu do miejsca pracy lub podczas zakupów w sklepie. Wzmocniliśmy też swoje umiejętności odnajdywania się w terenie, w przestrzeni miasta.

5) Wzajemne relacje oraz przestrzeń wspólna

Komunikowanie się z innymi nie jest kłopotem, wszystkie problemy rozwiązujemy dość szybko bez większych awantur, dzięki wspólnemu zgraniu udało nam się rozdzielić obowiązki i rozłożyć wydatki między wszystkich tak, aby nie było żadnego problemu.

Dawid Niechciał i Kacper Pilipaka